Intranet WSB-NLUWSB-NLU na facebooku


Logo Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University

Marcin Pałach

Absolwent rocznika 2000, studia licencjackie stacjonarne

Dyrektor Tarnowskiego Centrum Informacji

 

 

 ... w górach jest wszystko co kocham...

 

 
"Studia w WSB wspominam z sentymentem. Był to najlepszy okres w moim życiu. Nie tylko nauka ale i zabawa. W WSB "rozkręciłem" sekcję turystyczną, która skupiała górskich zapaleńców. "Złaziliśmy" wszystkie góry od Bieszczad przez Beskidy, Tatry aż po Karkonosze. Udało nam się namówić inne szkoły wyższe z całej Polski m.in. Sandomierz, Słupsk, Kielce, Nowy Sącz, Rzeszów i co roku organizowaliśmy ogólnopolskie rajdy studenckie w Bieszczady. Liczba uczestników dochodziła do 100 osób. Z takiego jednego rajdu "przywiozłem" sobie późniejszą (obecną) żonę.

Już 7 lat pracuję w Tarnowskim Centrum Informacji, a ponieważ jestem typowym patriotą lokalnym, kocham całym sercem swoje miasto i region. Dotychczasowe 7 lat mojego zawodowego życia w turystyce można znaleźć na www.it.tarnow.pl Serdecznie zapraszam!

Parę rzeczy udało mi się już zrobić, ale nieposkromiony apetyt na więcej nie daje mi odpocząć, wciąż mnie popycha i gna do przodu. Pod moim kierownictwem Tarnowskie Centrum Informacji uznane zostało za najlepsze w Małopolsce w 2007 r., a rok później najlepsze w Polsce! Ja sam otrzymałem w 2006 roku Odznakę Honorową „Za zasługi dla turystyki” przyznaną przez Ministra Gospodarki. Taką odznaką od 2008 r. pochwalić się może również samo Tarnowskie Centrum Informacji. Moje życie to nieustanne podróże, imprezy targowe, wystawy i prezentacje. Na szczęście starcza czasu na życie prywatne a w nim na moją rodzinę, turystykę górską, pływanie i kolekcjonowanie map i planów miast. Tych ostatnich mam ponad 1000 – z całego świata, z różnych regionów, typowych i zaskakujących. Można powiedzieć, iż jestem szczęśliwym człowiekiem, który osobiste pasje i zainteresowania może realizować również w pracy."